פריוריטי זום לרואי חשבון – על יכולותיה של המערכת לניהול משרד רו"ח

רואי החשבון בישראל ובכלל, נאלצים להתמודד עם אין ספור משימות בכל מה שקשור לניהול תיקי לקוחות. ריבוי הלקוחות, הדיווחים והמשימות מעמידות להם אתגר חדש בניהול ובמעקב של משרדם.

אחת הדרכים היעילות של רואי החשבון להתמודד עם האתגר החדש היא שילובה של תוכנת הנהלת חשבונות מיועדת לתחום עיסוקים, כזו שעוזרת להם לנהל את כל ענייניהם השוטפים ולא לפספס אף דבר. בעבר, הרבו רואי חשבון להשתמש בתוכנת חשבשבת לניהול משרדם, מכיוון שזו הייתה היחידה שידעה לעבוד עם מערכות הפעלה ישנות כמו הדוס.

בשנים האחרונות, פותחו תוכנות רבות המיועדות לשוק רואי החשבון בישראל היודעות לתת מענה מלא לצריכהם הייחודיים. רוב המערכות עונות על צריכהם הבסיסיים של רואי החשבון אך תוכנת פריוריטי זום לרואי חשבון מביאה עימה ערך מוסף בכל מה שקשור לתחום.

פריוריטי זום היא אחותה הקטנה של תוכנת הפריוריטי, ומתאימה לארגונים ועסקים עד 10 משתמשים לכל היותר. את המערכת פיתחה בית התוכנה פריוריטי סופטוור (או בשמה הנפוץ יותר – "אשבל"), תוך כוונה לתת מענה גם לארגונים קטנים שאין ידם משגת לרכוש מערכות גדולות כמו הפריוריטי.

עם הבנת הצורך העז של רואי החשבון בתוכנת ניהול חשבונות ומשימות שוטפות לניהול עניינהם, פיתחה אשבל מערכת ייעודית לרואי חשבון על בסיס מערכת הפריוריטי זום בשם "זום לרואי חשבון". המערכת נותנת מענה מלא לכלל רואי החשבון בשלל תחומים – עסקי האינטרנט, עוסק מורשה, עוסק פטור. בין השאר יודעת המערכת לתת מענה גם לרואה חשבון לעמותה וכיוצא בזה.

זום לרואי חשבון נותנת ערך מוסך במהירות העבודה בה, ובאיכויות שהיא נותנת לרואה החשבון מבחינת רמת השליטה והבקרה על המערכת החשבונאית אצלו ועל תיקי המבוקרים שלו.  המערכת מגיעה עם המודולים הבאים ללא חיוב נוסף:

■ הנהלת חשבונות וכספים ■ תקציבים ■ מרכזי רווח
■ הדפסת צ'קים ומס"ב ■ שווק ומכירות ■ תשלומים לספקים
■ רכש ■ ניהול מלאי ■ מנהל מערכת
■ ניהול משרד ■ כלי BI ■ דוחות מנהלים

בנוסף, המערכת מגיעה עם כלים מתקדמים נוספים הכלולים במחיר כגון: ניתוח מידע למנהלים (OLAP), מערכת דואר אלקטרונית מובנה עם יכולת התממשקות לאאוטלוק ודומיה, דו"חות ומסמכי HTML מעוצבים ונעימים למראה. כל זאת ועוד נותנים לזום לרואי חשבון ערך מוסף אדיר בכל מה שקשור לניהול ענייניהם השוטפים.

לחברת אשכול הידע והניסיון של 15 שנים בהטמעת מערכת זום לרואי חשבון, תוך מתן מענה לצרכי המשרד, ועד היום הטמיעה עשרות מערכות מהסוג הזה לשלל רואי חשבון בישראל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בטלפון 054-4672812 או במייל Yossi@eshkol-it.co.il לתיאום מצגת בנושא.

לפרטים והזמנות