ניהול נוכחות עובדים בפריוריטי – על מערכת הנוכחות של Priority

שעון נוכחותשעון נוכחות

לפריוריטי, כתוכנה המובילה את שוק מערכות המידע בישראל עם לקוחות מ-40 מדינות שונות, פותחו מגוון פתרונות משלימים על מנת לתת מענה לכלל צרכיו של הארגון. היכולת לעבוד עם מערכת אחת שנותנת מענה לכלל הצרכים היא יתרון חשוב היום, שכן הדבר מונע מלכתחילה בעיות של ממשקים ופיזור רחב מידי של הידע הארגוני במגוון רב של תוכנות ניהול.

ברבות השנים, הפכה היכולת של ארגון לנהל את כוח האדם שלו באופן יעיל למצרך חיוני וחשוב בכל חברה וחברה. פריוריטי מציעה פתרון של ניהול נוכחות העובדים לרבות רישום, ניתוח וניהול דיווחי הנוכחות וההעדרויות של העובדים בצורה יעילה ישירות מתוך הפריוריטי ללא צורך בתוכנה חיצונית.

בסוף החודש, ניתן לגלם את השכר ישירות למערכת השכר של פריוריטי או לתוכנה חיצונית באמצעות ממשקים. אבל לפני שמעמיקים על יכולות המודול ניהול נוכחות של Priority, כדאי לברר למה בכלל צריכים אחד כזה?

רגולציה – עקב תיקון לחוק הגנת השכר, הועבר נטל ההוכחה של ניהול הנוכחות מהעובד למעביד.
יעילות – מעקב נכון אחר שעות עבודה של העובדים מאפשר לחשב בצורה טובה יותר את רווחיות הארגון.
אינטגרציה – נתוני הנוכחות של העובדים משמשים כדי למדוד יעילות ברצפת הייצור, בפרויקטים, בשירות או בכל תחום פעילות אחר.
ניהול פרויקטים – השילוב בין נוכחות וניהול פרויקטים מאפשר עליית מדרגה במדידת הארגון ובשיפור האפקטיביות.
תהליכים – מחשוב הסכמי העסקה ואכיפת חוקי העבודה מפחית טעויות ומקצר תהליכים.

בנוסף, מאפשרת המערכת לדווח שעות עבודה מכל מקום ומכל מכשיר נייד באמצעות פורטל נוכחות אינטרנטי, דבר הנותן מענה לכלל אנשי השטח בארגון לרבות טכנאים, נהגים, שליחים וכו'. המערכת מאפשרת לקבל איכון אוטומטי של המיקום ממנו בוצע הדיווח של העובד. יתר על כן, למערכת ישנה אפשרות לטעינת דיווחי שעות ממערכת של שעון נוכחות של הארגון באמצעות ממשק ללא התערבות אנושית כלל.

הסכמי העסקה

המודול מאפשר בנוסף הגדרה ותחזוקה של פרמטרים המאפיינים את פרופילי ההעסקה הקיימים בארגון, לדוגמא: תקני משרה, אופן חישוב שעות נוספות ועוד. מאפיינים אלה מהווים בסיס לחישובי השכר התקופתיים, יחד עם דו"ח נוכחות העובדים (בין אם דווח ישירות במערכת או הועבר בממשק משעון נוכחות).

נתוני שכר לעובד

המודול כולל תמיכה בהסכמי נוכחות ושכר ברמת העובד לדוגמא: הגדרת היעדרויות, מחלה וחופשה, כולל תמיכה וצבירה לפי וותק בשנים. בנוסף, קיימת תמיכה בחישוב הזכאות החודשית לתשלום בגין מחלה, שעות הנקה, זמני ארוחות, חופשה, דמי הבראה וממוצע שעות. דו"ח הנוכחות של העבודה וההיעדרויות מתבצע על פי הגדרות הסכמי העסקה והתוספות הפרטניות לכל עובד כפי שהוגדרו בנתוני השכר לעובד.

לחברת אשכול הידע והניסיון של 15 שנים בהטמעת מערכת פריוריטי,  ועד היום הטמיעה עשרות פתרונות משלימים מהסוג הזה לשלל חברות בישראל. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר בטלפון 054-4672812 או במייל Yossi@eshkol-it.co.il לתיאום מצגת בנושא.

לפרטים והזמנות