איך יוצרים מדבקות על אריזות בתוכנת פריוריטי?

לא מעט פעמים עומדים הלקוחות שלנו בפני שאלות מספר על יכולותיה של מערכת הפריוריטי והתאמתה לצרכי הארגון שלהם. השאלה האם הפריוריטי היא המערכת המתאימה ביותר לארגון היא שאלה טובה שכל ארגון צריך לעסוק בבואו לבחור מערכת ERP, אך לעניות דעתי – העובדה שלמעלה מ-6,000 חברות שונות בעולם משתמשים בה מדברת בעד עצמה. בכל אופן, אחד הצרכים הכי חשובים בבואם של חברות בכלל וחברות תעשייתיות בפרט לרכוש מערכת ERP, היא היכולת שלה להדפיס מדבקות על אריזות או מוצרים מסויימים או כל צורך אחר עבור המחסנאים, הנהגים והתרבות הארגונית בחברה.

בגרסאות האחרונות של מערכת הפריוריטי, ישנה אפשרות ליצור ולעצב מדבקות לאריזות או למוצרים בעזרת "מחולל מדבקות".  מחולל המדבקות בעצם מאפשר ליצור מדבקות עבור מסך מסוים מפרמטרים הנשלפים אוטומטית ממסך האב שהוגדר מראש. המסך "משטח עבודה הכנת מדבקות" ממלא את הפרמטרים הללו אוטומטית בערכים מהמסך הנבחר או ממסך האב שהוגדר מראש.

אך זה לא מספיק. העובדה שיש את האפשרות להפיק מדבקות בצורה שמתאימה עם מערכת הפריוריטי, לא אומרת שיש את האפשרות להדפיס אותם כמו שצריך ולהרוויח בעצם את כל היכולות של המחולל. לאחר הפקת המדבקות בפריוריטי נדרשים עוד שני דברים בסיסיים:

מדפסת מדבקות

 

  • מדפסת מדבקות –  מדפסת רגילה לרוב לא תדע לעשות את העבודה ונדרשות מדפסות ייעודיות למדבקות. חיפוש קצר בגוגל "מדפסת מדבקות" או כל מה שקשור לתחום של מכונות אריזה ייעלה לכם מגוון אין סופי של מדפסת מדבקות. אחת  מהחברות בתחום היא חברת דיימקס, שמציעה מגוון מדפסות הייעודיות למדבקות. למחירים מיוחדים ניתן ליצור קשר עם יוסי יקותיאל בטלפון 054-4672812  או למייל yossi@eshkol-it.co.il

  • תוכנת הדפסת מדבקות – אחרי שהפקנו את המדבקות בפריוריטי ויש ברשותינו מדפסת מדבקות מקצועית, כל מה שנשאר לנו כדי להדפיס את המדבקות היא תוכנה מקצועית להדפסה של מדבקות. יש אין ספור תוכנות בסגנון הזה כדוגמת BarTender או CodeSoft. אם יש ברשתוכם מערכת הפעלה מסוג ווינדווס, תוכלו להתנסות בתוכנת BarTender ל-30 יום בלחיצה על הקישור כאן.

דוגמא לאיך יוצרים מדבקה ממסך הזמנת לקוח

כדי ליצור מדבקה ממסך הזמנת לקוח:

  • היכנסו למסך הזמנת לקוח (מודול מכירות => "הזמנות" => "הזמנות לקוח")
  • אתרו את ההזמנה ע"י שאילתא (F11) שבגינה אנו רוצים להפיק מדבקה
  • עיברו למסך הבן "פירוטי הזמנה"
  • לחצו בתפריט "עיצוב" => "מחולל המדבקות"
  • בחלון הדוח שיח שנפתח, בחרו את סוג המדבקה הרצויה
  • סמנו את האפשרות "כל הרשומות במסך" כדי שהמדבקה תופק מכל הפרמרטים מההזמנה שבגינה אנו מפיקים מדבקה
  • סמנו את האפשרות "הדפסת מדבקות" כדי להדפיס את המדבקות כעת.
  • לחצו אישור. המדבקות תודפסנה מייד.

כל סוג מדבקה והפרמטרים שהיא לוקחת ממסך האב אפשר לעצב ולערוך במסך "מחולל המדבקות".

לסיכום, הפריוריטי יודעת להפיק אוטומטית מדבקות על כל מסך ותעודה תוך כדי לקיחת פרמטרים ספציפיים הניתנים לבחירה ע"י המשתמש.
עם זאת, כדי להדפיס את המדבקות עלינו לרכוש מדפסת מדבקות מקצועית ושעל המחשב שלנו תהיה תוכנה להדפסת מדבקות.

חברת אשכול התעסקה ועודנה מתעסקת במודול מדבקות לעשרות לקוחות שונים, ע"פ צרכים שונים.
ליצירת קשר והתייעצות בנושא לחץ כאן או במייל yossi@eshkol-it.co.il או בטלפון 054-4672812.

לפרטים והזמנות